Samsung OLED QE55S95FAT 55" 4K Ultra HD 100Hz Smart TV Tizen HDR10 FreeSync
Recíbelo entre el lunes 25 y el miércoles 27 de mayo
Ver producto
¿Quieres lanzar alguna pregunta a la comunidad?
Opiniones - Samsung OLED QE55S95FAT 55" 4K Ultra HD 100Hz Smart TV Tizen HDR10 FreeSync
249 Opiniones
100%
Recomiendan249 Recomendaciones
  • 5
Deja tu opinión
Te costará un minuto, ayudarás a la gente a decidirse.
Imágenes
Ver todas las imágenes
Opiniones de usuarios
249 opiniones
  • Más relevantes
  • Más recientes
  • Más antiguas
K
Kamil
Hace 5 meses
Publicada originalmente en Samsung-pl_pl
S
Sławek J
Hace 7 meses
a
ardoris
Hace 6 meses
Sztos TV! [Ta recenzja została użyta jako cześć kampanii promocyjnej.] Samsung S95F 77” to totalny sztos - obraz wygląda jak żywcem wyjęty z kina, czerń jest tak głęboka, że aż chce się pauzować i patrzeć. Do tego gry wyglądają obłędnie: zero smużenia, mega płynność i kolory, które serio robią rob...
a
arozyca
Hace 5 meses
zachwyca perfekcyjnym obrazem [Ta recenzja została użyta jako cześć kampanii promocyjnej.] #KupNapiszOpinieOtrzymajZwrot #PromocjaCashbackOLEDSamsung OLED S95F 65” 4K Vision AI Smart TV zachwyca perfekcyjnym obrazem, głęboką czernią i inteligentnymi funkcjami. Elegancki design i przestrzenny dźwię...