TV Philips LED 43PUS8319/12 43" 4K UltraHD 60Hz Smart TV Titan OS HDR10 Ambilight
¿Quieres lanzar alguna pregunta a la comunidad?
Opiniones - TV Philips LED 43PUS8319/12 43" 4K UltraHD 60Hz Smart TV Titan OS HDR10 Ambilight
11 Opiniones
100%
Recomiendan11 Recomendaciones
  • 5
Deja tu opinión
Te costará un minuto, ayudarás a la gente a decidirse.
Opiniones de usuarios
11 opiniones
  • Más relevantes
  • Más recientes
  • Más antiguas
K
Katze0356
Hace un año
Das Produkt ist super Das Produkt ist super, an die Fernbedienung muss man sie gewöhnen
Publicada originalmente en Philipsglobal
L
LarsCP
Hace un año
Rigtig god skærm til arbejde! Jeg købte 65" hos Elgiganten, og bruger den til arbejde – fungerer super godt! ! Billedkvaliteten er skarp, og Ambilight gør det meget behageligt at sidde foran skærmen hele dagen. Rigtig glad for købet..